Datum: 27.08.2011

Vložil: [CVC] I'm HornY

Titulek: Re: ale to jsou zase pesimistické ALE

Já se ani k žádně CS a COD grafice nepoutám, mě je grafika hry celkem uprdele mě zajíma gameplay - a to jak vidím v nadcházejícím BF3 vypadá dost bledě když ji vývojáři dělají pro publikový lamy. Když chce vývojář udělat hru pro progaming aby se hrála fakt závodně na klanové úrovni a pak ti ani nepotvrdí že v té hře bude battlerecorder, tak to se ani jako nemá cenu vůbec bavit.... to je jak kdyby se chtěl vivnout novej sport a oni by řekli: v TV to nebude to je kničemu... sakra dohaje, každa progaming hra ma PLAYER pro prehravani DEM a nebo sledovani LIVE zapasu - dokonce i z 1st preson tak jak v COD a CS - ani toto snad nemuzem cekat ze udelaji, kdyby aspon vubec nejaky prehravac jak byl v BF2, ale oni se tady placaji na jednom miste - naserou tam tunu odznaku ktery sou NAHOVNO a vybreceli si to nekde publikari na foru - pak tam davaji realitu - delaji z toho ARMU - ale pokud ma byt hra progaming tak realitou nikdy progaming nebude, protoze progaming je o rychlopsti, postrehu a vsech techto aspektech A JAK ???? Jak mam ukazat svoji rychlost ve hre kdyz mi nejake posrane realisticke animace zabranuji proste nekoho pichnout nozem - zmacknu klavesu na nuz a mezitim si muzu dojit pro pivo a ta hra to pichnuti nozem mezitim provede sama a ja jen cekam nez to skonci - v CSku jdes a musis kuchat sam do nekoho a ne se divat na animaci jak na konzolach - a o COD se nebavim to je nejlehci hra kterou sem hral... hral sem VC, BF2,CSS, (COD-neklanove) - ale nejtezzsi bylo BF2, pak CSS a pak VC apak dlouho nic a nakonec COD... sory ale davat hlavy pres celou mapu nozomem, to ve VC nebo BF2 nejde ani v CS... ale chapu je to zabavna hra, ma svoji podporu, hraje ji hodne lidi, tak proc ne...

Přidat nový příspěvek